Pielęgnacja twarzy

Mikrodermabrazja korundowa
Twarz (ampułka + maska) 170,00 zł
Twarz, szyja, dekolt (ampułka + maska) 300,00 zł
Mezoterapia mikroigłowa
Zabieg odmładzająco-regenerujący 300,00 zł
Zabieg odmładzająco-regenerujący ( 5 zabiegów) 1200,00 zł
Zabieg anti-aging z kwasami AHA 370,00 zł
Zabieg anti-aging z kwasami AHA (5 zabiegów) 1480,00 zł
Peeling kawitacyjny 
Peeling kawitacyjny + ampułka +maska 150,00 zł
Peeling kawitacyjny + sonoforeza + ampułka + maska 170,00 zł
Oczyszczanie twarzy 
Oczyszczanie twarzy + ampułka + maska 200,00 zł
Masaż twarzy
Masaż twarzy + maska lub ampułka 150,00 zł

 

INFUZJA TLENOWA DERMAOXY- ZABIEG GWIAZD

Infuzja tlenowa DermaOXY oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Jest to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii. DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotox), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

 

Infuzja tlenowa Dermaoxy – Zabieg gwiazd
Twarz 300,00 zł
Twarz, szyja, dekolt 350,00 zł
Okolica oczu 120,00 zł
Okolica oczy i usta 150,00 zł
Twarz, szyja, dekolt + mikrodermabrazja 450,00 zł
Twarz, szyja, dekolt + peeling kwasowy 450,00 zł
Twarz, szyja, dekolt + mezoterapia mikroigłowa 500,00 zł
Skóra głowy ( odżywianie włosów ) 180,00 zł
PAKIET 4 zabiegów cena – 15%

Peeling twarzy w LUXDERM BEAUTY SPA w Poznaniu

Świadoma i kompleksowa pielęgnacja twarzy pozwala zachować młody oraz zdrowy wygląd skóry na dłużej. Podstawę stanowi dogłębne oczyszczanie, złuszczanie oraz odżywianie skóry twarzy. W naszym salonie Babor BEAUTY SPA LUXDERM w mieście Poznań oferujemy szereg zabiegów na twarz, które skutecznie poprawiają kondycję skóry i to niezależnie od typu cery. Wśród nich na uwagę zasługą między innymi: infuzja tlenowa, peeling chemiczny czy peeling kawitacyjny. Dowiedz się więcej o właściwościach tych zabiegów i umów się na wizytę w naszym salonie kosmetologicznym!

Infuzja tlenowa – właściwości, wskazania, zalety

T erapia tlenem to doceniana dziś metoda odżywiania cery, której efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Infuzja tlenowa DermaOxy dodatkowo wykorzystuje moc silnie skoncentrowanych składników aktywnych. Przy użyciu tlenu pod ciśnieniem, w głębokie partie skóry wtłaczane są odżywcze substancje. Dlatego też zabieg jest połączeniem regenerującego działania czystego tlenu i właściwości substancji aktywnych, takich jak kwas hialuronowy, witaminy czy algi.
Z abieg infuzji tlenowej polecany jest dla cery suchej, z widocznymi oznakami starzenia się skóry, wymagającej odmłodzenia i regeneracji. Jest to bezbolesna i bezinwazyjna metoda wygładzania zmarszczek, dlatego seria zabiegów jest alternatywą dla tych, którzy chcą cieszyć się młodym wyglądem bez botoksu. J uż pojedynczy zabieg infuzji tlenowej przynosi widoczne korzyści. Po zabiegu skóra staje się rozjaśniona i bardziej promienna. Cera jest dotleniona i nawilżona na poziomie komórkowym. Poprawia się też elastyczność i napięcie skóry, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek.

Peeling chemiczny – zalety i zastosowanie

P eeling chemiczny wykorzystuje niezwykłe właściwości kwasów, które poprawiają kondycję skóry. Dobór konkretnego kwasu zależy od stanu i typu cery. Do najpopularniejszych kwasów należą: kwas migdałowy, kwas ferulowy czy kwas azelainowy. Peeling chemiczny złuszcza warstwę rogową i oddziałuje na głębsze warstwy skóry. W sposób indywidualny dobiera się stężenie kwasu, czas zabiegu czy ilość serii.
P eeling chemiczny polecany jest do cery zanieczyszczonej z niedoskonałościami, takimi jak zaskórniki, przebarwienia skórne czy rozszerzone pory skóry. Kwasy kosmetyczne stosowane są także w terapii trądziku. Peeling kwasowy sprawdzi się również w przypadku skóry z pierwszymi oznakami starzenia się. D o najważniejszych zalet peelingu kwasowego należy efektywne złuszczanie naskórka, rozjaśnianie przebarwień, leczenie trądziku czy likwidacja różnych niedoskonałości skóry. Kwasy mają również właściwości nawilżające i wygładzające, dlatego seria zabiegów kwasem wygładzi skórę, usunie drobne zmarszczki, rozjaśni cerę i pozwoli utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia.

Peeling kawitacyjny – właściwości i zalety

D ogłębne oczyszczanie cery to ważny etap pielęgnacji cery. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest peeling kawitacyjny, który wykorzystuje zjawisko kawitacji. Ultradźwięki w kontakcie z wilgotną skórą, usuwają zanieczyszczenia, odblokowują pory i pobudzają skórę do regeneracji.
P eeling kawitacyjny sprawdzi się przy wszystkich typach cery, gdyż każdy rodzaj skóry i to niezależnie od wieku, wymaga dokładnego oczyszczania. Oczywiście szczególnie wskazany jest w przypadku cery bardzo zanieczyszczonej. Z aletą peelingu kawitacyjnego jest natychmiastowy efekt w postaci zdrowszej i bardziej promiennej cery. Skóra staje się gładsza i pozbawiona martwego naskórka. Znikają też zaskórniki i inne niedoskonałości cery.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Poznaniu!