Pielęgnacja stóp i podologia


Pielęgnacja stóp
Pedicure z malowaniem 110,00 zł
Pedicure + lakier hybrydowy Shellac 130,00 zł
Pedicure + japoński 130,00 zł
Skrócenie, opiłowanie paznokci i usunięcie skórek+ malowanie 60,00 zł
Skrócenie, opiłowanie paznokci i usunięcie skórek+ hybryda 90,00 zł
Podologia  
Podstawowy zabieg podologiczny ( skrócenie paznokci,wycięcie skórek, usunięcie modzeli, ofrezowanie pięt ) 130,00 zł
Kompleksowy zabieg podologiczny ( opracowanie paznokci zmienionych chorobowo,podcięcie wrastających paznokci, wycięcie skórek, usunięcie modzeli i odcisków, opracowanie pękających pięt ) 150,00 zł
Usunięcie modzeli/odcisków 70,00 zł
Obcięcie i opracowanie paznokci i skórek 70,00 zł
Oczyszczenie paznokcia zmienionego chorobowo 60,00 zł
Oczyszczenie kilku lub wszystkich paznokci zmienionych chorobowo 100,00 zł
Tamponada 30,00 zł
Podcięcie płytki paznokciowej z tamponadą ( 1 paznokieć ) 60,00 zł
Podcięcie płytki paznokciowej z tamponadą ( kilka paznokci ) 80,00 zł
Nałożenie klamry B/S na 1 palec 70,00 zł
Nałożenie klamry B/S na 2 palce 120,00 zł
Nałożenie klamry UniBrace 1 palec 130,00 zł
Nałożenie klamry UniBrace 2 palce 200,00 zł
Nałożenie klamry UniBrace mały palec 80 zł
 Pękających pięty ( opracowanie + pielęgnacja ) 100,00 zł
Terapia brodawek (pierwsza wizyta) 80,00 zł
Terapia brodawek (kolejna wizyta) 60,00 zł
Elektrokoagulacja( pierwsza wizyta) 80,00 zł
Elektrokoagulacja( kolejna wizyta) 60,00 zł
Ozonowanie obuwia ( 1 para ) 20,00 zł
Wkładki odciążające PWO15 ( para ) 130,00 zł
Element odciążający ( pięty lub przodostopie )- para 60,00 zł
Rekonstrukcja płytki paznokciowej 60,00 zł
Malowanie paznokci + 20,00 zł
Malowanie lakierem hybrydowym + 30,00 zł
Zdjęcie hybrydy + 30,00 zł


Zabiegi kosmetyczne na stopy

P opularne zabiegi kosmetyczne na stopy dotyczą zarówno dbałości o skórę stóp, jak też oczywiście o estetykę paznokci. Podstawowy zabieg, jaki należy wziąć pod uwagę, to zachowawcza pielęgnacja paznokci i ich okolic – skrócenie oraz opiłowanie paznokci wraz z usunięciem skórek. Warto też zdecydować się na pedicure paznokci u stóp wraz z ich stylizacją. Niektóre panie cenią sobie klasyczne malowanie paznokci u stóp. Znacznie trwalszy będzie jednak pedicure hybrydowy, który wiąże się z utwardzaniem kilku warstw lakierów lampą UV.

Pielęgnacja stóp w LUXDERM w Poznaniu Wilda

Intensywnie dbamy o skórę twarzy, pielęgnujemy ciało czy włosy, zapominając o tym, jak ważna jest także pielęgnacja stóp. Choć często ukryte w butach, wypielęgnowane i zdrowe stopy oraz paznokcie są wyrazem kompleksowego dbania o ciało. Z kolei nieestetyczne stopy w odsłaniającym pięty obuwiu, potrafią zepsuć efekt nawet najpiękniejszej stylizacji! Co więcej, brak odpowiedniej dbałości o stopy może w konsekwencji doprowadzić nawet do problemów zdrowotnych. Dlatego w naszym salonie Babor BEAUTY SPA LUXDERM (Poznań, Wilda), oferujemy szereg zabiegów kosmetycznych na stopy, w tym także pedicure leczniczy. Koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami i zadbaj o estetykę i zdrowie swoich stóp!
W przypadku zniszczonych paznokci, świetnie sprawdzi się też pedicure japoński. Jest to odżywcza metoda stylizacji paznokci u stóp, która polega na wcieraniu odżywczej pasty oraz dokładnym polerowaniu płytek paznokci. Zadbane stopy to także zdrowa, gładka skóra bez nieestetycznych odcisków czy modzeli. Wszystkie te zabiegi i metody upiększające, dostępne są w naszym profesjonalnym salonie kosmetologicznym w Poznaniu. Jednak to nie koniec możliwości, jeśli chodzi o profesjonalną pielęgnację stóp i paznokci!

Pedicure leczniczy – czym jest, wskazania, zalety

W Babor BEAUTY SPA LUXDERM oferujemy również pedicure leczniczy, który jest nowatorskim podejściem do zdrowego wyglądu paznokci. Pedicure leczniczy to kompleksowy zabieg, na który składa się zarówno pielęgnacja stóp, jak też usunięcie wszelkich niedoskonałości. Podczas zabiegu usunięte mogą być więc odciski, modzele, kurzajki czy brodawki. W zakres zabiegu wchodzi również likwidacja problemu wrastających paznokci za pomocą specjalnych klamer. Nie obejdzie się też bez tradycyjnych czynności pielęgnacyjnych. Podczas profesjonalnego zabiegu wykonuje się zmiękczanie stóp, peeling, doprowadza do porządku paznokcie czy też wycinka skórki wokół nich. Warto jednak wiedzieć, że przebieg zabiegu może się różnić w zależności od konkretnego przypadku. Pedicure leczniczy poprzedza fachowa ocena stanu stóp.
P edicure leczniczy to tak naprawdę zabieg dla każdego, kto pragnie mieć zdrowe i wypielęgnowane stopy. Jest to idealna metoda zapobiegania wszelkim zmianom na stopach, które z czasem mogą doprowadzić do bolesnych dolegliwości. Może być więc stosowany w ramach rutynowej pielęgnacji stóp. Oczywiście pedicure leczniczy bywa skuteczną metodą w przypadku problemów już istniejących – odcisków, modzeli czy wrastających paznokci. Zapobiegawczo polecany jest dla osób obarczonych ryzykiem powikłań w postaci stopy cukrzycowej. To także świetny zabieg dla osób z nadwagą i kobiet w ciąży. Wzrost masy ciała powoduje większe obciążenie dla stóp, co z kolei może doprowadzić do otarć, odcisków czy deformacji.

Pedicure leczniczy – zalety


Przynosi ulgę przy odciskach czy wrastających paznokciach

Zapobiega powstawaniu nieestetycznych zmian

Nieinwazyjny, szybki oraz prosty sposób na piękne i zdrowe stopy

Natychmiastowe efekty zabiegu


Zapraszamy do naszego gabinetu!