Pielęgnacja okolic oczu

Henna
Brwi z regulacją 40,00 zł
Rzęs 30,00 zł
Brwi z regulacją + henna rzęs 60,00 zł
Regulacja brwi 25,00 zł
Lifting i laminacja
Lifting rzęs – zabieg trwałego modelowania rzęs, idealny dla kobiet o prostych rzęsach. Podkręcamy rzęsy od samej nasady, dzięki czemu wyglądają na dłuższe i lepiej wyeksponowane. Efekt utrzymuje się nawet do 6 tygodni. 150,00 zł (z henną)
Laminacja brwi- zaawansowana forma stylizacji brwi, pozwalająca na ułożenie i zmianę kierunku niesfornie rosnących włosków 99, oo zł
Laminacja brwi + henna 120,00 zł
Laminacja brwi+ lifting rzęs+ henna 230,00 zł

 

 

 


Lifting rzęs w LUXDERM BEAUTY SPA w Poznaniu

Podniesione, długie i gęste rzęsy to prawdziwy atrybut kobiecości. Teraz efekt ten z łatwością można osiągnąć, decydując się na nowoczesny zabieg liftingu rzęs. Jest to skuteczny sposób, aby szybko i efektownie poprawić wygląd naturalnych rzęs. Dowiedz się więcej o tej metodzie upiększania oprawy oczu, a z pewnością zechcesz wydobyć naturalne piękno swoich rzęs!

Co to jest lifting rzęs?

L ifting rzęs to nieinwazyjna metoda poprawy wyglądu naturalnych rzęs, która jest świetną alternatywą dla sztucznych rzęs. Polega na modelowaniu naturalnych kępek włosków w taki sposób, aby uzyskać jak najlepszy ich kształt. Podczas zabiegu, na rzęsy nakładany jest specjalny preparat, który ułatwia nadawanie rzęsom pożądanego kształtu. Następnie z pomocą specjalnego wałeczka, rzęsy są zakręcane.


O statnim etapem jest nałożenie preparatu utrwalającego, który odpowiada za długie utrzymywanie się efektów stylizacji rzęs za pomocą ich liftingu. Wykorzystane do liftingu preparaty dodatkowo odżywiają i kondycjonują rzęsy. Zabieg liftingu rzęs można połączyć również z nałożeniem henny. W ten sposób rzęsy nie tylko zostają uniesione ku górze, ale też wzmocniony zostaje ich kolor. Po tym zabiegu rzęsy są pełniejsze - zostają uniesione i podkręcone. Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do nawet 12 tygodni.

Dla kogo?

L ifting rzęs to idealny sposób na poprawę wyglądu rzęs, które z natury są proste. Jednak efekty zabiegu doceni każda kobieta, która chciałaby osiągnąć efekt zakręconych, długich rzęs na naturalnych rzęsach. Metodę liftingu rzęs szczególnie chwalą sobie kobiety aktywne, które nie mają czasu na codzienną stylizację rzęs, jednak zależy im na naturalnie pięknej oprawie oczu. W połączeniu z henną, lifting rzęs pozwala zrezygnować z codziennego stosowania tuszu do rzęs. Jest to więc świetna metoda upiększania rzęs dla kobiet, które chcą maksymalnie uprościć sobie codzienny makijaż.

Korzyści

L ifting rzęs to prosty i szybki sposób, aby skutecznie poprawić naturalny wygląd rzęs. Jednocześnie jest to metoda nieinwazyjna i bezbolesna – rzęsy zostają podkręcone, uniesione i wymodelowane, sprawiają też wrażenie dłuższych i pełniejszych. Ich kolor może być też pogłębiony z pomocą henny, co pozwala na rezygnację z codziennego użytkowania tuszu do rzęs. Efekt liftingu jest więc bardzo estetyczny, a przy tym naturalny i wydobywający prawdziwe piękno rzęs – bez potrzeby doczepiania sztucznych kępek.
Lifting nie niszczy też włosków i nie ma skutków niepożądanych, dlatego metoda ta nie ma wpływu na kondycję rzęs. Po zabiegu nie trzeba również stosować żadnej specjalnej pielęgnacji czy rezygnować z codziennych aktywności, co czyni lifting rzęs zabiegiem prostym i niewymagającym dodatkowych starań.

Lifting rzęs w naszym gabinecie - co zyskasz?

Jeśli chcesz poprawić naturalny wygląd rzęs, zdecyduj się na ich lifting w naszym salonie w Poznaniu. Dlaczego warto: