Pielęgnacja dłoni


Pielęgnacja dłoni
Manicure 60,00 zł
Manicure japoński 80,00 zł
Manicure + lakier hybrydowy Shellac 90,00 zł
Manicure + lakier hybrydowy french/babyboomer 110,00 zł
Zdjęcie hybrydy 30,00zł
Malowanie paznokci 30,00zł
Pielęgnacja dłoni 50,00 zł
Zdobienie ręczne (1 paznokieć) 10,00 zł
Żel na naturalnej płytce 110,00 zł
Przedłużanie żelem na formie 130,00 zł
Uzupełnienie żelem 100,00 zł
Zdjęcie żelu 30,00 zł

Manicure hybrydowy i pielęgnacja dłoni w LUXDERM

Zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Niestety, nie zawsze tradycyjne metody pielęgnacji są wystarczające, aby cieszyć się dobrym ich wyglądem. Szczególnie kobiety aktywne mogą nie mieć czasu, aby samodzielnie zapewnić sobie efektowną stylizację paznokci. Na szczęście rozwiązaniem jest manicure hybrydowy, który cieszy się dziś ogromną popularnością! W naszym salonie kosmetologicznym Babor BEAUTY SPA LUXDERM, który mieści się w mieście Poznań, oferujemy profesjonalny manicure hybrydowy z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów marki Shellac. Dowiedz się więcej o tej metodzie stylizacji paznokci, a z pewnością zapragniesz skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty!

Czym jest manicure hybrydowy?

M anicure hybrydowy to rodzaj stylizacji paznokci, który wykorzystuje nowoczesne rozwiązania. Największą innowacją jest utwardzanie nakładanych preparatów na płytki paznokci z pomocą lampy UV. W ten sposób, stylizacja paznokci jest niezwykle trwała. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnych lakierów do paznokci, które szybko odpryskują i ścierają się. Manicure hybrydowy wykonywany jest na naturalnych paznokciach, a przez to, że jest trwały i równie efektowny, z powodzeniem zastępuje sztuczne paznokcie. Stylizacja paznokci w formie hybrydy składa się z kilku etapów. Na wstępie paznokcie i skórki wokół nich są doprowadzane do porządku, paznokcie uzyskują też wybrany kształt.
P rzygotowanie paznokci do manicure hybrydowego nie różni się więc od tradycyjnych metod pielęgnacji i stylizacji paznokci. Ważnym etapem jest polerowanie płytek paznokci, dzięki któremu nakładane warstwy lakierów mają lepszą przyczepność. Następnie na paznokcie nałożony zostaje preparat bazowy, który utwardzony zostaje poprzez lampę UV. Kolejny etap to nałożenie lakieru właściwego w wybranym kolorze – tę warstwę również utwardza się lampą do paznokci. Ostatni etap to nałożenie lakieru wierzchniego, tak zwanego topu i jego utwardzenie światłem. Top ma za zadanie skutecznie chronić poprzednie nałożone warstwy, ale nie tylko – nadaje też paznokciom niezwykłego połysku.

Shellac – najlepszy wybór

D oskonałe umiejętności czy staranność wykonania to za mało, aby cieszyć się trwałą, najwyższej jakości stylizacją paznokci. Manicure hybrydowy wymaga zastosowania profesjonalnych preparatów, które dedykowane są stylizacji paznokci tą metodą. Takie właśnie są produkty renomowanej marki Shellac, która jest pionierem w zakresie zdobienia paznokci metodą hybrydową. Manicure hybrydowy z wykorzystaniem lakierów Shellac cechuje się trwałością, ekskluzywnym wyglądem, ale też bezpieczeństwem. W naszym salonie w Poznaniu, wykonując manicure hybrydowy, korzystamy właśnie z produktów Shellac, dlatego też możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą z dostępnych ofert na rynku. Postaw na profesjonalny manicure hybrydowy i umów się na wizytę w naszym salonie Babor BEAUTY SPA LUXDERM!

Manicure hybrydowy - zalety

K obiety na całym świecie pokochały manicure hybrydowy przede wszystkim ze względu na jego trwałość. Stylizacja paznokci utrzymuje się w nienagannym stanie nawet do 3-4 tygodni! Hybrydy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, przez co nie trzeba martwić się, że lakier będzie się łuszczył czy odpryskiwał. Co ważne, manicure hybrydowy nie niszczy płytki paznokci, co jest przeciwieństwem zdobienia sztucznymi paznokciami. Zaletą jest oczywiście też niezwykły efekt stylizacji – manicure hybrydowy to przede wszystkim piękne, żywe kolory, którym towarzyszy spektakularny efekt połysku!

Zapraszamy do naszego gabinetu!