Kosmetologia estetyczna


Mezoterapia igłowa – polega na śródskórnym deponowaniu indywidualnie dobranego preparatu, silnie stymuluje i rewitalizuje skórę, poprawia koloryt i napięcie.

twarz + szyja + dekolt 350,00 zł
skóra głowy  / seria 6 zabiegów co 8 dni 200zł/960,00 zł

 

Dr Babor Skin Treatment. Tech Cellular Mezoterapia Mikroigłowa

1 zabieg seria 4 zabiegów + 1 zabieg GRATIS
Pielęgnacja intensywnie nawilżająca i wygładzająca 350,00 zł 1400,00 zł
Pielęgnacja odmładzająca 350,00 zł 1400,00 zł
Silnie wygładzająca pielęgnacja anti-aging 420,00 zł 1680,00 zł
Pielęgnacja intensywnie pobudzająca skórę do regeneracji 350,00 zł 1400,00 zł


Divider

Kosmetologia estetyczna - mezoterapia igłowa, mikroigłowa Poznań

W dzisiejszych czasach kosmetologia estetyczna rozwinęła skrzydła i ilość dostępnych na rynku zabiegów, pozwala walczyć z wszelkimi defektami i kompleksami. Poprzez najwyższej jakości usługi, bez problemu można odjąć sobie lat, zyskać młodszy i piękniejszy wygląd, pozbyć się wszelkich niedoskonałości. Spośród licznych zabiegów, w naszym gabinecie jedną z bardzo często wykorzystywanych usług jest mezoterapia mikroigłowa w Poznaniu, która ma bardzo szerokie zastosowanie i która to jest w stanie zaradzić wielu problemom. Z tego więc miejsca zachęcamy bardzo serdecznie do skorzystania z zabiegu z zakresu kosmetologii estetycznej, jaką jest mezoterapia. Wierzymy, iż to, co będziemy w stanie zaoferować, okaże się być doskonałym wyborem absolutnie dla każdego klienta. W naszym gabinecie kluczowe znaczenie ma nie tylko najwyższa jakość samych usług, ale również i wykorzystanie najlepszych produktów kosmetycznych, sprawdzonej i znanej na rynku marki Babor. Te kosmetyki to kwintesencja sukcesu i powodzenia oferowanych przez nas zabiegów.


Mezoterapia igłowa - na czym polega

Spośród licznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, niewątpliwie mezoterapia jest najbardziej popularną i najczęściej wykorzystywaną, co wynika przede wszystkim ze skuteczności jej działania. Na czym więc ona polega? W czym tkwi jej sekret? Zabieg polega na podawaniu pod skórę odpowiednich substancji aktywnych za pomocą małych igieł. Substancjami tymi mogą być: kwas hialuronowy, witaminy, osocze bogatopłytkowe, a także aminokwasy czy też mikroelementy. W każdym przypadku, oferowana przez nas mezoterapia w Poznaniu dobierana jest indywidualnie do każdego klienta, w zależności od tego, z czym ten się zmaga i jaki problem jego konkretnie dotyczy.

Komu polecamy?

Mezoterapia jest zabiegiem, który ma na celu przede wszystkim poprawić napięcie skóry, jak również i zredukować obecny na niej cellulit. Sprawdza się ona przy redukcji tkanki tłuszczowej zlokalizowanej na konkretnym obszarze ciała, przy przebarwieniach skórnych, rozstępach i innych temu podobnych problemach. Co więcej, okazuje się być również pomocna przy łysieniu oraz przy walce z bliznami potrądzikowymi. Mezoterapia może być wykonywana na twarzy, na szyi czy też na dekolcie, ale również i na innych obszarach ciała, gdzie pojawia się problem skórny. Każdy więc, kto tylko boryka się z tym właśnie problemem, jak najbardziej powinien z takiej formy zabiegów skorzystać. Nasz gabinet to miejsce, które stawia na zadowolenie klientów, bowiem doskonale wie, iż to dzięki nim właśnie może budować i umacniać swoją pozycję na rynku, tworząc doskonałą, rozpoznawalną wśród odbiorców markę.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowana każdemu mezoterapia w Poznaniu, spełniła oczekiwania, wymagania i potrzeby absolutnie wszystkich odbiorców tych właśnie usług. Jeśli więc borykacie się ze zbyt luźną skórą, z brakiem jej jędrności czy z nielubianym cellulitem, który wpływa znacząco na aspekt estetyczny, to jak najbardziej nasz gabinet okaże się być doskonałym i najlepszym z możliwych wyborem.


Wskazania i przeciwwskazania

Każdy, kto tylko boryka się z problemami skórnymi opisanymi powyżej, jak najbardziej na taką formę zabiegu powinien postawić, bowiem to właśnie ona, jak mało która, może okazać się niezwykle skuteczna w swoim działaniu. A jakie są przeciwwskazania do jej stosowania? Mezoterapia nie powinna być wykonywana u kobiet w ciąży i w okresie laktacji, przy alergiach na określone preparaty wykorzystywane w tym zabiegu, a także w przypadku infekcji skórnych, cukrzycy, chorób nowotworowych czy przy stosowaniu leków, które zmniejszają krzepliwość krwi. Mezoterapia w Poznaniu może okazać się bardzo pomocna i skuteczna w swoim działaniu, ale tylko wtedy, gdy w parze z nią idzie bezpieczeństwo, a to właśnie stanowi dla nas rzecz priorytetową.

Zapraszamy do Luxderm w Poznaniu Wilda

Z tego miejsca chcielibyśmy zachęcić Was bardzo serdecznie do skorzystania z oferty naszego gabinetu w Poznaniu na Wildzie, gdzie mamy dla każdego z Was do zaoferowania zabieg mezoterapii mikroigłowej, czyli rozwiązania, które z całą pewnością przyniesie w pełni zadowalające efekty. Jesteśmy tutaj po to, aby spełniać potrzeby i oczekiwania naszych klientów, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby i Tobie pomóc w walce z istniejącymi defektami i problemami skórnymi, gdzie mezoterapia okaże się być niezastąpionym tutaj rozwiązaniem.